Ben ve Respect

Başlatan respecteams, Ağu 18, 2020, 02:45 ös

« önceki - sonraki »

respecteams

Belki film olmayabilirdi. Ta ki bazı şeyler değişene kadar.

Görünmez kişiliğimi ortaya çıkarmak istedim. Respect'i. Fakat o kadar çok hata yaptım ki bir türlü ortaya çıkaramadım.
Bir dönemler hackinge meraklı, 12-15 yaş arası çocukların sayısı çok fazlaydı. Genellikle skype kullanan bu çocuklar, seni hacklerim, ip adresin elimde gibi kalıplar kullanarak kendilerini hacker zannediyordu.
Ben bu çocuklardan biri değildim tabii ama ben de bir zamanlar kendimi hacker zannediyordum.
Oysa ki yaptığım tek şey doğaçlama bir şekilde problemi çözmekti.
Sonra kendime sordum, neden gerçekten hacker olmayayım ki?
Kurslar ve eğitimlere baktım fakat hem maddi açıdan, hem de ruhsal açıdan kurs almak istemiyordum. En başından araştırmalar yaparak ilk hacking işlemlerimi bir lamer olarak yaptım. Programlama dillerini çözmeye başlayınca işler daha da güzelleşti. Kendimi iyi hissetmeye başladım. Çok iyi.
Lamer iken kodları kopyalayıp yapıştırırsınız fakat o kodları kendiniz istediğiniz gibi yazıp çalıştırdığınızda(porgoramlama grameri çerçevesinde) işler çok ileriye gidiyor.
Bu forumda kaç tane hacker veya siber güvenlik uzmanı vardır bilmiyorum ama bu yazıyı okuyan muhakkak bir lamer vardır diye ümid ederek şunları söylemek istiyorum.
İmkansız değil.
Birkan beyin veya admin bey olarak hitap edeyim, çok etkili videoları mevcut internet üzerinde. Eğer bu yazımı okuyor ise, onu takdir etmek istiyorum. Sıkıntı ve problemler durumunda bana forum üzerinden ulaşabilir. Kendisine yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.
İyi forumlar.