FORUM | BeyazHacker.com

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

bilgisayarı her açtığımda 1 saniyeliğine sanki cmd gibi bir şey açılıyor normal mi?

Kesref

Beyaz Hacker Üye
İlk kez konu açıyorum arkadaşlar yanlış yere yapmıyorumdur inş. öyleyse kusura bakmayın. geçen günlerde flaşla hacklemeyle alakalı bir video izlemiştim rubberducky miydi neydi. ve onu bilgisayara taktığı an gelen şeye çok benzer bir şeyin bilgisayarı her açtığımda hemen gelip gittiğini fark ettim. bir sorun var mıdır keylogger vs. olabilir mi pcde? mcafee kurulu ama yine de şüphelendim. Yardım edecek arkadaş varsa şimdiden teşekkürler.

four

Beyaz Hacker Üye
mcafee yi eğer virüs koruması açık ise kolay kolay keylogger bulaşamaz pc ne ama her ne kadar mcafe kurulu olsa da sen bunu güncellemiyip virüs taramasını düzenli yapmazsan bulaşması normaldir öncelikle gidip windows güvenlik duvarında tarama yapın sonra da mcafeden yapın

hamzaokmen54

Beyaz Hacker Üye
birşey olmas kardeşim windows 10 bazenleri banada yapıyor arka pilanda calışan komutların önüne sunuyor merek etme virüz degildir vürüse de 1 sn olmas 10 15 sn filan olur

Can'T

Beyaz Hacker Üye
mcafee yi eğer virüs koruması açık ise kolay kolay keylogger bulaşamaz pc ne ama her ne kadar mcafe kurulu olsa da sen bunu güncellemiyip virüs taramasını düzenli yapmazsan bulaşması normaldir öncelikle gidip windows güvenlik duvarında tarama yapın sonra da mcafeden yapın
Keylogger bulaşmasıyla antivirüs programının bir alakası yok, karşımızdaki profesyonel bir hacker ise değil keylogger, envayi çeşit virüs olsa yine engelleyemez antivirüsler, bilgin yoksa fikrin ve tavsiyen de olmasın

Son düzenleme:

Misting

Beyaz Hacker Üye
Kardeşim Sıkıntı Olmaz anca kendi kendini vurmussundur :D onun içinde hitmanpro indirip detaylı taramada keylogger veya başka bir virüs varmı yokmu tespit edebilirsin

ghost_rider

Beyaz Hacker Üye
Keylogger bulaşmasıyla antivirüs programının bir alakası yok, karşımızdaki profesyonel bir hacker ise değil keylogger, envayi çeşit virüs olsa yine engelleyemez antivirüsler, bilgin yoksa fikron ve tavsiyen de olmasın
bikere antivirusun kutupanesi genis isecok iyi sifrelenen virusleri bile coze bilir.bilgin yoksa fikron ve tavsiyen de olmasın

Asymetry

Beyaz Hacker Üye
t İlk kez konu açıyorum arkadaşlar yanlış yere yapmıyorumdur inş. öyleyse kusura bakmayın. geçen günlerde flaşla hacklemeyle alakalı bir video izlemiştim rubberducky miydi neydi. ve onu bilgisayara taktığı an gelen şeye çok benzer bir şeyin bilgisayarı her açtığımda hemen gelip gittiğini fark ettim. bir sorun var mıdır keylogger vs. olabilir mi pcde? mcafee kurulu ama yine de şüphelendim. Yardım edecek arkadaş varsa şimdiden teşekkürler.
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

regedit de bu dosya yollarına git ve hangi uygulamar çalışıyo ona bak ve bize geri dönüş yap

ghost_rider

Beyaz Hacker Üye

regedit de bu dosya yollarına git ve hangi uygulamar çalışıyo ona bak ve bize geri dönüş yap
adam en son 25 aralik 2020 de aktifmis artik geri donmez

Kesref

Beyaz Hacker Üye

Merhaba dostum yalnız o dosyaları göremedim onun yerine daha farklı dosyalar var HKEY root,user,machine,users,current config sırasıyla

Can'T

Beyaz Hacker Üye
bikere antivirusun kutupanesi genis isecok iyi sifrelenen virusleri bile coze bilir.bilgin yoksa fikron ve tavsiyen de olmasın
Profesyonel bir hacker değilse dedim ,anlattıkların senin için yani acemiler için geçerli. Bilgin yoksa fikrin ve tavsiyen de olmasın. 😌 Sana bir bilgi vereyim yaz bunu kenara; antivirüs yazılımının kütüphanesi ne kadar geniş olursa olsun karşındaki profesyonel bir hacker ise ve kendi aracını kendisi yazıyorsa zaten kütüphanenin içerisinde olmayacağı için antivirüs otomatik olarak işlevsiz hale gelir. 😏 Kaptın mı olayı? 😉

ghost_rider

Beyaz Hacker Üye
Profesyonel bir hacker değilse dedim ,anlattıkların senin için yani acemiler için geçerli. Bilgin yoksa fikrin ve tavsiyen de olmasın. 😌 Sana bir bilgi vereyim yaz bunu kenara; antivirüs yazılımının kütüphanesi ne kadar geniş olursa olsun karşındaki profesyonel bir hacker ise ve kendi aracını kendisi yazıyorsa zaten kütüphanenin içerisinde olmayacağı için antivirüs otomatik olarak işlevsiz hale gelir. 😏 Kaptın mı olayı? 😉
bende onu soyluyorum iste.karsidaki kisi profosyenel olsaydi ya yazdigi virus arka planda calisirdi ve kendini belli etmezdi boyle yada bilgisayarda yetkisini yukselder ve bilgisayari ele gecirirdi.mesala:bu durumda yukledigi antivirus avira olsaydi onun hic bir is yapmasina gerek kalmadan virusu tespit eder ve onay gerektirmeksizin harakete gecerdi.bu vurus benim bisgiyarimada bulasmisdi eskiden.avast bile tesbir edebiliyor.yayqin bir virus yani
Yinede degerli yorumun icin tesekkur ederim ;)

CoviD

Beyaz Hacker Üye
İlk kez konu açıyorum arkadaşlar yanlış yere yapmıyorumdur inş. öyleyse kusura bakmayın. geçen günlerde flaşla hacklemeyle alakalı bir video izlemiştim rubberducky miydi neydi. ve onu bilgisayara taktığı an gelen şeye çok benzer bir şeyin bilgisayarı her açtığımda hemen gelip gittiğini fark ettim. bir sorun var mıdır keylogger vs. olabilir mi pcde? mcafee kurulu ama yine de şüphelendim. Yardım edecek arkadaş varsa şimdiden teşekkürler.
genel olarak cmd açılıp kapanıyorsa sıkıntı olmaz ancak o açılan satırda birşey yazıyorsa söylersen yardımcı olabiliriz