FORUM | BeyazHacker.com

Beyaz Hacker Forum web sitesine hoşgeldiniz. Chat, konu açma, üyeler ile birebir irtibat ve daha destek için lütfen üye olun.

Gerçek DoS DDoS saldırısı hping3 ve fping

hacker0088

Asteğmen
Arkadaşlar merhaba bugün sizlere hping3'ten bahsedicem. hping3 te DoS saldırısı için --flood --fast ve --faster komutları bulunur bunlardan en iyisi --flood tur çünkü bir tcp_flood saldırısı yapar. Ancak bunu nasıl kullanacağız diye sorarsanız öncelikle Kali Linux'unuzda olması gerekir yoksa şu komutu kullanıp indirin. apt install hping3(root olmayanlar bunu girsin" sudo apt install hping3"). Peki nasıl saldırı başlatılır. Öncelikle eğer hesabınız root ise bunu girin "hping3 saldirilicaksite.com --flood" ancak eğer root değilseniz şunu girin "sudo hping3 saldirilicaksite.com --flood".

Şimdi sıra geldi fping genelde kali linux large pakette olur ama onu kurmak için eğer root iseniz "apt install fping" değilseniz "sudo apt install fping" diyebilirsiniz ardından fping -h diyerek oradaki seçeneklerden dos atağı bulabilirsiniz(kusura bakmayın fping kullanmadım ancak hping3'ü hepinize tavsiye ederim.

NOT: Bu arada bazı DoS programları sadece local ağda interneti durdurup size hackledim gösterir.
NOT2(önemli): Mr robottaki fidye virüsünün aynını isteyen arkadaşlara "trojan" bölümünde aynısının linkini vereceğim ve anlatım yapacağım.

wolkan

Asteğmen
BİRAZ DETAYSIZ SADE BİR ANLATIM OLMUŞ BİRAZ GÖRSEL, KALIN YAZI VEYA RENKLİ KELİMELER İLE DAHA FAYDALI OLABİLİRDİ (bence).