FORUM | BeyazHacker.com

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

İlk Hack Maceram

CoviD

Beyaz Hacker Üye
Daha 8. sınıftaydım yıl 2013 bilgisayar la aram çok iyi o zamanlar facebook yeni popüler olmuş msn devri bitiyordu bizde facebookta çiftlik geliştirme oyunu oynuyorduk arkadaşlarla bir gün bi arkadaş cheat engine ile para çoğaltmış kendisine küçüklük aklı bende yapayım dedim ve yaptım :) Daha sonra çok hoşuma gitti arkadaşlarıma anlatıyorum vs. daha sonra Gezi Parkı Olayları patlak verdi o zamanlarda Red Hack AKP Sitelerini hackliyordu bende cheat engineden gaz alarak sql açığı daha sonra upload açığı sonra işletim sistemi değiştirdim ilk sitemi hackledim bir çeşit dinci siteydi o zamanlar sql açığı bir çok sitede vardı her neyse veritabanına eriştim sırada index basmak vardı index yapmayı bilmiyorumdum LulzSec Hack grubunun İndexini Web Page Maker İle değiştirip siteye indexi basmıştım çocuk aklıyla çok sevinmiştim ve o gazla siteden hesap açtım forum tarzı bir siteydi işte peygamberler hakkında sohbetler vs. eden konunun altına home sayfanıza index bastım demiştim :D meğer kayıt olurken site adminleri ip adresimi görüyorlarmış zınk :eek: bi admin bana ip adresimi yazdı korkmuştum hemde çok nasıl yaptığımı sordu bende anlattım sonra beni banlamışlardı tabi ben bu sebepden 1 2 yıl bıraktım bu konuyu çok korkmuştum sonra liseye geçtim c+ kodlaması java script vs öğrendim zamanla bir çok şeyi kavradım ve uzun bir süredir üniversite dolayısıyla hack yapmıyordum şu an eski formumda olmasamda yine yazılım konusunda kendimi yeterli buluyorum. Zaman ve olay kısmen kurgudur

Son düzenleme:

pozitron

Beyaz Hacker Üye
2013 mü :eek: yaşınız çok küçükmüş bee ben 2009da üniye gidiyordum, şimdi artık resmen siber güvenlik ve sızma testi uzmanıyım. Hack filan yasadışı işlemler bu arada, halen yapıyorsan önermem :D

ama güzel hikaye eline sağlık.

hackaxx

Beyaz Hacker Üye
dostum o siteyi ben hackleseydim hiç bir  şekilde yakalanmazdım çünkü ben log tutmayan vpn kullanıyorum kali linux üzerinde yani o site için görünmez olurdum.sen niye ip adresini değiştirmedin ve mac adresini tabi

dvrzener

Beyaz Hacker Üye
Vala daha sizn gibi hack seviyelerine gelemedim . Oyun oynamayı baya severım pubg hack kursu alacagıma satın aldım.

MrThxr

Beyaz Hacker Üye
hackaxx' Alıntı:
dostum o siteyi ben hackleseydim hiç bir  şekilde yakalanmazdım çünkü ben log tutmayan vpn kullanıyorum kali linux üzerinde yani o site için görünmez olurdum.sen niye ip adresini değiştirmedin ve mac adresini tabi
ip adresini nasıl değiştiriyoruz?

what

Beyaz Hacker Üye
ip adresini torghostla değiştirebilirsin github torghost yaz çıkar zaten

xxxalpxxx

Beyaz Hacker Üye
ip adresi değiştirmek için github daki "" ANONSURF "" aracını kullanabilirsin evet torghost da güzel araç ama torghost da zamanı belirleyemiyosun ANONSURF de istediğin saniyeyi veriyosun o süre aralığında değiştiriyor. mesela istersen her 30 sn de değiştirsin de diyebilirsin her 3 dk de bir de.

bu da indirme linki ==> https://github.com/pcdunyasitv/ANONSURF.git

craxport

Beyaz Hacker Üye
dostum o siteyi ben hackleseydim hiç bir şekilde yakalanmazdım çünkü ben log tutmayan vpn kullanıyorum kali linux üzerinde yani o site için görünmez olurdum.sen niye ip adresini değiştirmedin ve mac adresini tabi
Manuel mi yoksa program mı kullandın tam olarak nasıl yaptığını anlatır mısın

xxxalpxxx

Beyaz Hacker Üye
Manuel mi yoksa program mı kullandın tam olarak nasıl yaptığını anlatır mısın
mac adresini değiştirmek için kali linux daki macchanger aracını kullanabilirsin. Bunun için komutlar şunlar

Mac adresini değiştirmek için:
macchanger -r eth0 ( eth0 yerine sen mac adresini değiştirmek istediğin internet arayüzünü yaz örn. " wlan0 --wlan1--eth0")

Mac adresini orijinal hale getirmek için:
macchanger -p eth0 (eth0 yerine mac adresini değiştirdiğiniz internet arayüzünü yazın )

VPN için ise bir çok seçenek var log tutmayan VPN leri internette biraz araştırırsan kolayca bulabilirsin. Ben şahsen VPNBook'u kullanıyorum log tutmuyor

Mac adres değiştirme manuel ama istersen bunu python ile yazılmış basit bir destek programı ile komut yazmadan otomatik yapabilirsin. İstersen sana bu programı yazabilirim ama bence hiç gerek yok komutlar yukarıda da gördüğün gibi çok kısa. VPNBook zaten normal olarak bir program.

ama VPN lerinde bir kötü yanı sadece 1 İP atıyorlar torghost veya ANONSURF gibi programlar belirli bir zaman geçtikten sonra sana yeni bir İP atıyor ve bu sen programı kapatana kadar devam ediyor.

yazdıklarım işine yaradıysa ne mutlu bana

CoviD

Beyaz Hacker Üye
dostum o siteyi ben hackleseydim hiç bir şekilde yakalanmazdım çünkü ben log tutmayan vpn kullanıyorum kali linux üzerinde yani o site için görünmez olurdum.sen niye ip adresini değiştirmedin ve mac adresini tabi

o okuduğun hikaye daha bilgisayara yeni merak sarmış bir çocuğun hikayesi şimdiki aklım olsa o foruma girip :D ben yaptım demem zaten o zamanlarda ip değiştirmeyi bilmiyordum sanırım pek hatırlayamıyorum çok zaman geçti üstünden ancak şu an o tür devrimci mücadeleyle uğraşmıyorum veya site hacklemiyorum tek planım mutlu bir yuva ve iyi bir iş.

CoviD

Beyaz Hacker Üye
mac adresini değiştirmek için kali linux daki macchanger aracını kullanabilirsin. Bunun için komutlar şunlar

Mac adresini değiştirmek için:
macchanger -r eth0 ( eth0 yerine sen mac adresini değiştirmek istediğin internet arayüzünü yaz örn. " wlan0 --wlan1--eth0")

Mac adresini orijinal hale getirmek için:
macchanger -p eth0 (eth0 yerine mac adresini değiştirdiğiniz internet arayüzünü yazın )

VPN için ise bir çok seçenek var log tutmayan VPN leri internette biraz araştırırsan kolayca bulabilirsin. Ben şahsen VPNBook'u kullanıyorum log tutmuyor

Mac adres değiştirme manuel ama istersen bunu python ile yazılmış basit bir destek programı ile komut yazmadan otomatik yapabilirsin. İstersen sana bu programı yazabilirim ama bence hiç gerek yok komutlar yukarıda da gördüğün gibi çok kısa. VPNBook zaten normal olarak bir program.

ama VPN lerinde bir kötü yanı sadece 1 İP atıyorlar torghost veya ANONSURF gibi programlar belirli bir zaman geçtikten sonra sana yeni bir İP atıyor ve bu sen programı kapatana kadar devam ediyor.

yazdıklarım işine yaradıysa ne mutlu bana
bir şey eklemek istedim eğer windows işletim sistemi kullanan bir arkadaş mac adresi değiştirmek istiyorsun buyur https://forum.beyazhacker.com/threads/bedava-mac-adresi-gizleme.575/
açtığım konuda ayrıntılı bilgiye sahip olabilir