FORUM | BeyazHacker.com

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Modem Arayüzüne Girmeden Port Nasıl Açarım

Dragon Rise

Beyaz Hacker Üye
Selam abi android trojan yapmak istiyorum ama port istiyor port açmak için modem arayüzüne girmek lazım ama şifresini unuttum ben yardımcı olurmusn

retgere5

Beyaz Hacker Üye
Şifreyi sıfırlamak için modemdeki deliğe ufak bi ine yardımıyla 5 sn basılı tut sonra modem sıfırlanır şifre eskisine döner

CoviD

Beyaz Hacker Üye
Selam abi android trojan yapmak istiyorum ama port istiyor port açmak için modem arayüzüne girmek lazım ama şifresini unuttum ben yardımcı olurmusn
Aslinda port acma Diye bi program Veya Cmd Komutu gibi bişey Vardi Bi ara Tam Hatirlamiyorum Biraz Araştirim Bulursam Konu altina Yazarim Olurmu ?

rscey

Beyaz Hacker Üye
Ngrok dan port açabilirsin ama sadece ngrok açık kaldığı sürece bağlantı devam eder dış ağda da local ağda da çalışıyor. Birçok kez aynı hesabı kullanmanı tavsiye etmem bana 10 15 kullanımdan sonra bağlantı gelmemeye başladı. Ve son olarak ngrok u her açtığında farklı bir port adresi veriyor.

xxxalpxxx

Beyaz Hacker Üye
Bencede modeme reset atsan çok daha kolay olur o deliğe 10 sn basılı tut bazı modemlerde biraz geç oluyor mesela bende 5 sn değilde 9-10 sn bekleyince resetleniyor sonra zaten modemin altında yada arkasında varsayılan kullanıcı adı ve şifre yazar