FORUM | BeyazHacker.com

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Python Selenium Hakkında Yardım

donatello

Beyaz Hacker Üye
Selam Herkese ,
python selenium ile sıradan form işlemleri yapmak istiyorum nedir bunlar bir sayfadaki butona basacak açılan sayfadaki form işlemlerini verilern listeye göre girecek ve formu submit edecek mesela bu listeyi 10 defa submit ettikten sonra diğer listeye geçecek ondan sonre diğerine diye gidecek bunu nasıl yapabilirim ve bu arada illegal bir iş için değil kendi sitemdelisteleri kayıt etmek için yapmak istiyorum

retgere5

Beyaz Hacker Üye
Selam Herkese ,
python selenium ile sıradan form işlemleri yapmak istiyorum nedir bunlar bir sayfadaki butona basacak açılan sayfadaki form işlemlerini verilern listeye göre girecek ve formu submit edecek mesela bu listeyi 10 defa submit ettikten sonra diğer listeye geçecek ondan sonre diğerine diye gidecek bunu nasıl yapabilirim ve bu arada illegal bir iş için değil kendi sitemdelisteleri kayıt etmek için yapmak istiyorum
Ben buradan öğrenmiştim sanada öneririm
Link: https://www.sinanerdinc.com/python-selenium-modulu-kullanimi-1

Asymetry

Beyaz Hacker Üye
Selam Herkese ,
python öğrenirsen bunların hepsini çok rahat bir şekilde yaparsın. Python en basit programlama dillerinden öğrenmen uzun sürmez.

retgere5

Beyaz Hacker Üye
aynen öyle ama e devletisiz artık girilmiyo diye biliyorum onun içinde kimlik okuyucular var zamanında 14 yaşındayken ben öyle e devlet hesabı açmıştım. onuda araştırabilirsiniz
Gerek yok babanın yanına git edevletten senin tcni onaylasın izin verdigi zaman aile onayıyla girebiliyorsun ben öyle kullanıyorum yaşımda 16