FORUM | BeyazHacker.com

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Python wordlist generator

retgere5

Beyaz Hacker Üye
Merhabalar yaklaşık 1 sene belkide daha kısa bir zaman önce github'da bir tool bulmuştum python ile yazılmış wordlist oluşturmaya yarıyordu şuan aradığımda bulamıyorum ama kodlarının yedeğini almıştım program az türkçeleştirip dosyaco ya upload ettim kaynak kodu açık olucak virüs olduğunu düşünenler bakabilirler wordlist oluşturmak için komut satırında bir kere çalıştırın size özelliklerini söylicektir ama ben genede ufak kullanımını göstereyim
Kod:
python passgen.py -m 6 -M 8 -w beyaz hacker white hat . com
bu şekilde çalıştırsak yazdığımız tüm kelimelerle bir wordlist oluşturucak ben az ekledim ama siz dilediğiniz kadar ekleyebirsiniz
1610363269142.png
Yukarıdaki opsiyonları kullanarak baş harfi büyük yada hepsi büyük gibi eklentileride dahil edebilirsiniz bol şans
Link:
VirusTotal:https://www.virustotal.com/gui/file...3008bca830263b9fb787d1a7adace3c4415/detection