FORUM | BeyazHacker.com

Beyaz Hacker Forum web sitesine hoşgeldiniz. Chat, konu açma, üyeler ile birebir irtibat ve daha destek için lütfen üye olun.

Rebel botnet ile botnet ağı kurmak

R3spect

Asteğmen
Bildiğiniz gibi gelişen teknoloji ile birlikte siber savaşların da arttığı dünyada en büyük savaş silahlarından biri """ ddos """ tur. Bu saldırıda hedef sisteme cevaplayabileceğinden çok daha fazla paket göndererek sistemi meşgul ediyoruz ve sistem bizim paketlerimize cevap vermeye uğraşırken siteye giren diğer kullanıcıların paketlerine cevap veremediği için siteye giremiyorlar.
Bu saldırıların 3 türü vardır.

1-)Dos saldırısı
2-)Ddos saldırısı
3)Botnet sladırısı

biz bu konuda en etkili olanı yani botneti göreceğiz.

BOTNET NEDİR ?

Botnet bir virüs veya trojan sayesinde bulaştıı bilgisayarları tek bir ana bilgisayara bağlar. Yani bu virüsün 1000 tane bilgisayara bulaştığını farzedelim. Ana makinemiz yani saldırıyı yapacak olan kişinin bilgisayarı bu 1000 tane bilgisayara emir veriyor :

""" XX.XXX.XXX.XX ip sine XXX büyüklüğünde XXXX kere paket yolla """

kurban bilgisayarlar da bu emri yerine getirip belirtilen ip adresine belirtilen büyüklükte ve belirtilen sayıda paket göndermeye başlıyor. Yani bilgisayarlar "" Zombi bilgisayar "" haline geliyor.
Bu trojan ne kadar fazla bilgisayara bulaşırsa botnet ağı o kadar genişler ve güçlenir. Bu botnet ağını kurmak içinde bu konuda "" Rebel Botnet "" programını kullanacağız.

Araç indirme linki == https://www.dosya.tc/server28/87r36q/Rebel_Botnet.rar.html

bu linkten aracı indiriyoruz. Eğer anti virüs programınız varsa kapatın çünkü hack programı olduğu için virüs olarak algılar. Anti virüs yoksa windows defender'i de kapatın

VirüsTotal == https://www.virustotal.com/gui/file...05904b00264550fc4f82b56847519284237/detection

rar dosyasını açıyoruz ve içinde 2 tane program var
klasör görünümü.png
Biz(( Rebel Botnet.exe)) adlı programı kullanacağız programı çalıştırıyoruz ve üstteki menüden (( Builder )) kısmına giriyoruz. İp adresi kısmına dış ip adresinizi-- port kısmına istediğiniz portu-- key kısmına da "" 123456 "" yazıp build'e tıklıyoruz.
builder.png
Sonra da (( Settings )) kısmına geliyoruz ve az önce yazdığımız portu buraya da yazıyoruz ve yine key kısmına az önce yazdığımız key'i yazıyoruz.
listener.png
Evet tojan oluşturma ve portu dinlemeye alma işlemi bitti. Şimdi modemden port açmamız gerekiyor. Port açma işlemi her modeme göre değişir aslında mantık aynıdır sadece port ayarlama yerleri farklıdır ben tp-link kullanıyorum ona göre port açıcam.
Arama çubuğunda modeminizin ip adresini yazıp arayüze girin kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra ekran gelecektir. Ara yüzde "yönlendirme ayarlarından" " port yönlendirme " kısmına giriyorum ve yeni ekle diyorum. Burda şu bilgileri giriyoruz
modem arayüz.png
Servis port ve dahili port kısmına programda girdiğim portu yazıyorum İP adresi kısmına ise local ip adresimi yazıyorum ve kaydediyorum. Evet portumuz da açıldı ne olur ne olmaz diye port checker ile portumuz açık mı kontrol edelim.

Port checker linki == https://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/

ip kısmı otomatik olarak gelir port kısmına ise açtığımız port'u yazıp (( Check )) butonuna basıyoruz
port checker.png
Evet portumuz da açılmış şu an tek yapmanız gereken trojanı birine yollayıp veya bir siteye upload ederek daha çok insanın indirip programı çalıştırmasını sağlamak.
programa icon ekleyip anlaşılmasını daha da zorlaştırabilirsiniz ama bazen icon ekleme programları yüzünden trojan bozuluyor ve hedef cihazda program çalıştırılsa bile bağlantı gelmiyor ama siz deneyebilirsiniz.

:) UMARIM İŞİNİZE YARAR :)

Son düzenleme:

wolkan

Asteğmen
FAYDALI BOTNET KAVRAMINI İLK DEFA GÖREN ARKADAŞLAR İÇİN OLDUKÇA FAYDALI : )
BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM, SEVİLİYORSUN <3

Misting

Asteğmen
Eline sağlık güzel bir konu açmışsın başarılar.

Xwerty

Asteğmen
Elinize sağlık faydalı ve bilgilendirici bir paylaşım olmuş