FORUM | BeyazHacker.com

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

admin

Yönetim Kurulu
Arkadaşlar merhaba, hayatınızın yeniden şekilllenmesini sağlayacak bir yarışma 4 gün sonra gerçekleşecek. Daha önce 2017, 2019 yıllarında yapılmıştı. Şimdi ise 4 gün sonra tekrar yapılıyor. Siber Yıldız yarışması.

Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi (USOM) tarafından organize ediliyor. Kişisel olarak veya grup olarak katılabilirsiniz. Bu yarışmanın sizin için en önemli tarafı ilk 100e girenler eğitime alınıyor. Hayatınızın yeniden şekillenmesinden kastım buydu. Eğitime alındığınız takdirde yüksek ihtimalle bu işi meslek haline getirme şansınız olacak. O yüzden önümüzdeki 4'günü iyi değerlendirin, eğitim.beyazhacker.com dan eğitim almış olanlar 4 günü gecesini gündüzüne katsın ve eğitimlere odaklansın.

Eğitimlerin hepsini bitiremesenizde, hangi konuların nerede olduğunu aklınızın bi kenarına not edin. Yarışma esnasında bir konuya ihtiyacınız olduğu zaman hemen egitim.beyazhacker.com dan ilgili videoya ulaşıp konuyu gözden geçirin bu çok işinize yarayacak önemli bir avantaj.

lightninngg

Beyaz Hacker Üye
Grup olarak katılmak isterseniz bana yazabilirsiniz.