FORUM | BeyazHacker.com

Beyaz Hacker Forum web sitesine hoşgeldiniz. Chat, konu açma, üyeler ile birebir irtibat ve daha destek için lütfen üye olun.

Sosyal Medyaya yönelik phising saldırı aracı

Misting

Asteğmen
ARKADAŞLAR MERHABA SİZLERE SOSYAL MEDYA HESAPARINA YÖNELİK PHİSİNG SALDIRISINDAN BAHSEDECEM VE UYGULAMALI BİR ŞEKİLDE SİZLERE ANLATACAM ŞİMDİDEN SİZLERE İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM...

PHİSİNG NEDİR?

PHİSİNG KİŞİLERE FARKLI YOLLARDAN LİNK ATARAK ONLARIN KİŞİSEL BİLGİLERİNİ, KREDİ KARTI BİLGİLERİNİ VE DAHA FAZLASINI ELDE ETMEK İÇİN KULLANILAN BİR İNSAN KANDIRMA YOLUDUR DİYEBİLİRİZ. PEKİ BİZ SOSYAL MEDYA HESAPLARINA YÖNELİK NASIL PHİSİNG SALDIRISI YAPARIZ ONU DETAYLI BİR ŞEKİLDE ANLATALIM...

1-) İLK OLARAK https://github.com/xHak9x/SocialPhish SİTESİNE GİDEREK SocialPhish ARACINI İNDİRİYORUZ.

2-)ARACIMIZI İNDİRİP RESİMDEKİLERİ UYGULADIKTAN SONRA ARACIMIZI ÇALIŞTIRALIM. ONUN ./socialphish.sh YADA bash socialphish.sh YAZARAK BAŞLATABİLİRİZ...

4.resim.png

3-)ARACIMIZI ÇALIŞTIRDIKTAN SONRA GÖRDÜGÜNÜZ ÜZERE BİR ÇOK PLATFORM ÇIKTI BEN ÖRNEK OLARAK INSTAGRAMI DENEYECEM SİZLER DİGERLERİNEDE GÖZ ATABİLİRSİNİZ 1 DİYİP ENTER DİYORUZ...

5.resim.png

4-) BURDAN DIŞ AG'A YAPILACAGI İÇİNHANGİ SERVİSİ KULLANMAMIZI İSTEDİGİNİ SORUYOR 2 DİYİP ENTERE BASIYORUZ VE 2 DAKİKA BEKLEYECEKSİNİZ. ÇÜNKÜ TOOL KENDİ SİSTEMİNİN İÇERİSİNE NGROK'U İNDİRECEK VE SİZE BİR LİNK VERECEK...

6.resim.png

5-) EVET GÖRDÜGÜNÜZ ÜZERE BİZE 2 TANE LİNK VERDİ BİZ "SEND THİS LİNK TO THE TARGET" TARAFINDA YAZAN LİNKİ ALIP ONU İSTER LİNK KISALTMA SİSTEMİNDE KISALTIRSINIZ YADA DİREK ATARSINIZ SİZE KALMIŞ BEN KISALTMADAN DİREK ÖRNEGE DEVAM ETTİM. ŞİMDİ LİNKE GİRELİM BAKALIM NE ÇIKACAK.

7.resim.png

6-) GÖRDÜGÜMÜZ ÜZERE AYNI İNSTAGRAM GİBİ BİR PANEL GELDİ KARŞIMIZA BURADA KULLANICI ADI VE ŞİFRE GİRİLDİKTEN SONRA LOGİN DENDİGİNDE DİREK SİSTEM İNSTAGRAMIN KENDİ WEB SİTESİNE YÖNLENDİRİYOR. ŞİMDİ GELİN BAKALIM KULLANICI ADI VE ŞİFRE GELMİŞMİ...

8.resim.png

7-) EVET BURADA HEM LİNKE TIKLAYAN KİŞİNİN İP ADRESİ VE KULLANDIGI TARAYICIYI GÖSTERİYOR VE KULLANICI ADI VE ŞİFRE "sites/instagram/saved.usurname.txt" OLARAK KAYIT EDİLMİŞ BAKALIM GERÇEKTEN GELMİŞMİ...
9.resim.png

:cool: EVET GÖRDÜGÜMÜZ ÜZERE GİRDİGİM ŞİFRE VE KULLANICI ADI TXT DOSYAMA KAYIT EDİLMİŞ..

ARKADAŞLAR KONUNUN SONUNA GELDİK. YENİ KONULARDA GÖRÜŞMEK ÜZERE.

Ekli dosyalar

• 3.resim.png
    3.resim.png
    290.1 KB · Görüntüleme: 7

Maykal47

Asteğmen
Bunun mobile app üzerinde göstere bilir misin ? Çünkü sitenin kendi app mevcut ben yapamadım ? Yardımcı olur musun.

Netork

Asteğmen
elıne saglık phısıng olarak guzel toollardan bırısıdır