FORUM | BeyazHacker.com

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Takım Kurma ve Takımlara Katılma

DarkTeam

Beyaz Hacker Üye
Takım Adı : DarkTeam
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takım Parolası : darkteam2324
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaptanın İletişim Adresi : INSTAGRAM/@aliyeff360 hackersythe@gmail.com
Kaptanın Siber Güvenlikle İlgili Bilgisi : Oncelikle Merhabalar. Web guvenlik aciklariyla ugrasiyorum hack konulu bilgileri arastirarak ogreniyorum. BATTLEWARE kendimi denemek icin katiliyorum. Ekibimde Benim Gibi Arastirmayi Sevsin.

archelnux

Beyaz Hacker Üye
Takım ADI : LONARCH
PAROLA : 741lonarch
İletişim : xpclinux1@gmail.com

uzun zamandır python deneyimimin ardından ilgimin hacker araçları yazmak üzerine kaymasıyla beraber siber güvenliğe ilgi duymaya başladım. 1 yıldan uzun süredir yerli ve yabancı konunun uzmanlarından hem yüz yüze hem online eğitimler alıyorum. bu yarışmayı eğlenerek geçirmek isteyen kim olursa takıma beklerim.

fgğıodrnhpqw

Beyaz Hacker Üye
Team Name: ☾ybint​
Team Password: #Takım4üyeilesınırlıdır.​
Captain's cyber security knowledge: Dostlar bir şey hakkında her şeyi, her şey hakkında da en azından bir şeyi bilmek gerekir diye bir söz vardı neyse.. bizim buradaki amacımız bir şey hakkında yani Cyber Security hakkında her şeyi öğrenmek. Benim bilgi düzeyim ise temel seviyede. Üniversite sınavına hazırlandığım için fazla uğraşamıyorum gelin beraber araştıralım istişarede bulunup hem eğlenelim hem de öğrenelim...​

yuzuf

Beyaz Hacker Üye
Takım Adı : CTTEAM

Takım Parolası : CTTEAM

Kaptanın İletişim Adresi : Telegram: yusufbalikci

Kaptanın Siber Güvenlikle İlgili Bilgisi : Bir kaç aydır siber güvenliğe ilgim olduğunu farkettim benimle beraber kendini geliştirmek isteyen arkadaşları beklerim.

muammer

Beyaz Hacker Üye
Battleware siteye üye oldum ama takımklara katılamıyorum bir birisi beni alabilirmi tel muammertufekci57@gmail.com