FORUM | BeyazHacker.com

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

usb linux

what

Beyaz Hacker Üye
merhaba sanal makine olarak linux kurdum ve usbyede live olarak kurdum sanal makine olmayan cihazları hacklemek için ama root hesabına girmem gerek bu yüzdende graphical install olarak kurmam gerek acaba windowsu silmeden usbye linuxu graphical install olarak kurmanın bir yolu varmı?

Asymetry

Beyaz Hacker Üye
merhaba sanal makine olarak linux kurdum ve usbyede live olarak kurdum sanal makine olmayan cihazları hacklemek için ama root hesabına girmem gerek bu yüzdende graphical install olarak kurmam gerek acaba windowsu silmeden usbye linuxu graphical install olarak kurmanın bir yolu varmı?
Root olman için
Su root yaz
Parolayı gir
Parola ya toor dur yada kali

xxxalpxxx

Beyaz Hacker Üye
usb den çalışan linux nasıl oluyor bunun hakkında konu açarsan sevinirim benim sorunum için de bir çözüm olabilir sanal makineye de kuramıyorum ana makine olarak da yani 2 işletim sistemi de kuramıyorum usb den çalışan işe yararsa efso olur. Bunun hakkında konu aç bence .

Asymetry

Beyaz Hacker Üye
usb den çalışan linux nasıl oluyor bunun hakkında konu açarsan sevinirim benim sorunum için de bir çözüm olabilir sanal makineye de kuramıyorum ana makine olarak da yani 2 işletim sistemi de kuramıyorum usb den çalışan işe yararsa efso olur. Bunun hakkında konu aç bence .
parrot işletim sisteminin security iso dosyasını indir arşiv olarak gözüküyo olabilir seni yanıltmasın vmware içine at sonra çalıştır ve ilk baştaki live yazanı seç klavyen ile sonra azıcık bekle açılacaktır siyah ekran hatası falan alıyosanda sana çözüm olur bu

retgere5

Beyaz Hacker Üye
Kurulumlara konu açtım live usb ordan bakıp yapabilirsin

retgere5

Beyaz Hacker Üye
parrot işletim sisteminin security iso dosyasını indir arşiv olarak gözüküyo olabilir seni yanıltmasın vmware içine at sonra çalıştır ve ilk baştaki live yazanı seç klavyen ile sonra azıcık bekle açılacaktır siyah ekran hatası falan alıyosanda sana çözüm olur bu
onu seçerse her kapayıp açışında verileri silinicektir

xxxalpxxx

Beyaz Hacker Üye
Konuşmaya bak aknsosbsksjsjsnsj he bu arada usb kurulumu denedim olmadı geçen sefer usb den 2. İşlemin sistemi olarak kurmayı denediğimde olmadı ama nedense bu sefer oldu ve şu sorunsuz bir şekilde kullanıyorum hatta bi şifre kırma işlemi bile gerçekleştiriyorum normalden 2 kat daha hızlı çok güzel umarım kali den windowsa geçmekte sıkıntı yaşamam.