FORUM | BeyazHacker.com

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Arkadaşlar merhaba bu eğitim serisinde web uygulama güvenliğinde uluslarası standartlara uygun kontrollerin neler olduğunu anlattam. 11 Kategoride 126 Kontrol adımı var. Orjinal kontrol listelerini ve kendi yorumlarımı bu eğitim serisinde bulacaksınız. Kontrol listelerindeki standartlara uyan web siteleri için bugün güvenlidir diyebiliriz. Web uygulama geliştiricileri ve Sızma testi uzmanları bu kontrol listelerine göre hareket etmelidir.

Kimlik Doğrulama Gereksinimleri

Oturum Yönetimi Doğrulama Gereksinimleri

Erişim Kontrolleri Doğrulama Gereksinimleri

Kötü Amaçlı Girdi Verilerin Doğrulama Gereksinimleri

Veri Koruma Doğrulama Gereksinimleri

Zararlı Kod Doğrulama Gereksinimleri

İş Mantığı Doğrulama Gereksinimleri

Konfigürasyon Doğrulama Gereksinimleri

API ve WEB Servisleri Doğrulama Gereksinimleri

Dosya ve Kaynakların Doğrulama Gereksinimleri

İletişim Güvenliği Doğrulama Gereksinimleri

MSCmam

Beyaz Hacker Üye
Транспортно-логистическая компания "Азия-Трейдинг" приглашает к работе оптовые и мелкооптовые предприятия по организации импорта товаров из Китая через морские порты Приморского края. Мы обеспечим стабильной логистикой контейнерные и сборные грузы, также и проведением таможенного оформления по прибытию грузов в зону таможенного контроля.

retgere5

Beyaz Hacker Üye
Транспортно-логистическая компания "Азия-Трейдинг" приглашает к работе оптовые и мелкооптовые предприятия по организации импорта товаров из Китая через морские порты Приморского края. Мы обеспечим стабильной логистикой контейнерные и сборные грузы, также и проведением таможенного оформления по прибытию грузов в зону таможенного контроля.
3 tane konuya bu saçma cevabı vermişsin nedenini merak ettim söylermisin ?

xxxalpxxx

Beyaz Hacker Üye
3 tane konuya bu saçma cevabı vermişsin nedenini merak ettim söylermisin ?
gerçekten ben de merak ettim bi5r şey de yazmıyor çeviri ye falan yazdığımda hiçbir şey değişmiyor hash desen hiçbir identiferde de bulunamıyor neden böyle bi şey yazıyosun

CoviD

Beyaz Hacker Üye
amacın ne güzel kardeşim

xxxalpxxx

Beyaz Hacker Üye
onu biz de anlamadık cevap da vermiyor kafası iyi galiba :)))