FORUM | BeyazHacker.com

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

wordpress

what

Beyaz Hacker Üye
merhaba 5.5.3 sürümüne ait bir wordpress sitesini hacklemeye çalışıyorum bu sürüme ait tek bir exploit var

WordPress Plugin Bulk Delete 5.5.3 - Privilege Escalation
githubda bulamadım bu exploiti nasıl kullanırız? ahmet hocam bununla ilgili bir video çekerseniz çok mutlu olurum:)

Asymetry

Beyaz Hacker Üye
merhaba 5.5.3 sürümüne ait bir wordpress sitesini hacklemeye çalışıyorum bu sürüme ait tek bir exploit var

githubda bulamadım bu exploiti nasıl kullanırız? ahmet hocam bununla ilgili bir video çekerseniz çok mutlu olurum:)
kardeşim bu yetki yükseltmek içim kullanılan bir exploit diye biliyorum

CoviD

Beyaz Hacker Üye

arkadaşın dediği gibi siteyi atarsan bizde yardımcı olabiliriz

Son düzenleme:

xxxalpxxx

Beyaz Hacker Üye
sitede güvenlik açığı bende bulamadım ama admin paneline giriş yapabilirsen gerisi çok kolay upload edeceğin bi shell ile sistemi ele geçirebilirsin sonra da bu privilage escalation exploit ini kullanarak yetkini yükselttikten sonra sistem senin. tek sıkıntı admin şifresini bulmak. Aslıda " 19mayiskoleji" diye bir kullanıcı da var onun şifresini kırarsan da iş görür sadece birini kırman gerek gerisi dediğim gibi basit

CoviD

Beyaz Hacker Üye
bildiğim kadarıyla kolej sadece samsunda varmış genel bir site değil yani eğer sende bu kolejdeysen ne bileyim müdürün veya bilişimci öğretmeniniz varsa onun bilgisayarına,telefonuna rat veya keylogger yedir veya panelin şifresi olan bir kişiyi biliyorsan onu hacklemen en mantıklısı zaten panele girdinmi shell sokman çok kolay olur

xxxalpxxx

Beyaz Hacker Üye
aynen tek olay şifreyi bulmak gerisini zaten tereyağdan kıl çeker gibi yaparsın

bu videoda admin paneline girdikten sonra shell upload etmeyi gösteriyor eğer yapamazsan burdan izleyerek yapabilirsin