FORUM | BeyazHacker.com

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Yeni profil mesajları

ahmet abi DarcometRat ilgi birşe diçem sısacak bilgisayar kapalıysa kurbanımız programı açtıgında nasıl kapalı bilgisayar bilgiler düşecek
rscey
rscey
Yanlış anlamadım sanırım senin pc n kapalıyken bağlantı nasıl gelecek diye diyorsun ?
Darkcometi çalıştırdığında sen portu dinlemeye aldığında sana bağlantı gelecektir tabii kurban o sırada ya da antivürüs anlamadıysa virüs olduğunu.
Bilgisayarı kapalıysa hedefin yapacak birşey yok bir ağa bağlı olmayacağı için sanırım herhangi bir işlemde yapamazsın mecbur kurbanın pc yi açmasını bekliceksin
selam aleykum simdi kali linux sanal makinede kurarsak kendimizi kizlersek ve tor kullanirsak mesela windows ip kali linux calistigi sistemi bulamazlarmi
selam aleykum benim sir sorum var simdi windows kali linux siza biliyorus ama neden windowsla kali linux a sizilmiyor kalide hicmi acik yok
yoktum biraz bazı problemlerim vardı geri geldim foruma
ghost_rider
ghost_rider
Nakatar zamandir yokdum ,dediler CoviD oldu.Simdide desinler kral geri dondu
Dünyanın neresinde olursa olsun, haksız yere birisinin suratına atılan tokadı kendi suratında hissetmeyen kişinin insanlığından şüphe ederim.
SİYAH HACKERLAR

1- para kazanma kaynagım
2- antisosyal internet delisi lavuklara verilen bir isim
3- adam olamamanin tanimi
  • Haha
Tepkiler: Maksudcss
xxxalpxxx
xxxalpxxx
djhfhdşfhdsşohfşsdıhfıhd mükemmel açıklamışsın kardeşim helal olsun hashfuşdfuhshfdsf
CoviD